So SmoothieJet na cestách

V čase dovoleniek náš jedálniček môže vyzerať trocha inak ako počas zvyšku roka. Keď ste zvyknutí na zdravú stravu a neviete sa jej vzdať počas dovolenky máme pre vás riešenie.

Ľahký, malý a úsporný prenosný mixér stačí raz nabiť a na dovolenke vám vystačí až na 20 smoothie nápojov.  SmoothieJet je „veľký, malý pomocník“, ktorý nezaberie veľa miesta vo vašom kufri.

S jeho malou váhou nebudete vedieť, že ho máte so sebou.  Smoothie mixéry sú obľúbené po celom svete u ľudí, ktorí si potrpia na svoju stravu. Mixér SmoothieJet Stronger je nabíjateľný pomocou USB kábla. Kompletne sa nabije už za 5 hodín čo je výhoda, keď sa ponáhľate.

Sladké alebo slané?

Nezáleží na tom či už ste zástancom sladkých alebo slaných jedál. SmoothieJet zvládne rozmixovať všetky druhy ovocia a zeleniny.

Vo všeobecnosti ho ľudia najčastejšie využívajú na prípravu smoothie nápojov, ale to nie je všetko, čo SmoothieJet zvládne.

Využitie si nájde pri príprave pesta, džemov, detskej stravy, pri príprave orieškového masla alebo rozmixovaní ovsených vločiek.

Na dlhšie alebo kratšie cesty

Ak si potrpíte na príprave vlastnej stravy počas dovolenky SmoothieJet si u vás nájde využitie.

Raňajky sú základ dňa. Preto je vhodné mať po ruke prenosný mixér, s ktorým si zdravé raňajky pripravíte naozaj jednoducho.

Relax na pláži

Na lehátku, niekde na pláži? ???? Tam sa vidí naozaj mnoho ľudí. K letnej dovolenke patria zaručene aj drinky a čerstvé smoothie nápoje. Po tie si už nemusíte chodiť na vzdialené miesto, ale môžete využiť pohodlnejší spôsob akým je SmoothieJet. Navyše to budú ušetrené peniaze a nezaberie vám to veľa času.

Zdravé pre vás a vaše deti

Bez pridaných éčiek a konzervantov. Deti milujú ovocné džúsy a nápoje. Vy im viete už za pár minút pripraviť zdravé smoothie, ktoré môžete zobrať všade so sebou, a tak sa nemusíte báť o dehydratáciu vašich ratolestí.